Watch Dogs 2 ile Dünyayı Hackleme Zamanı!

Watch Dogs 2 ile Dünyayı Hackleme Zamanı!
Yakında çıkacak olan Watch Dogs 2 ile tüm San Francisco parmaklarınızın ucunda

İlk oyununun birkaç yıl ardından piyasaya çıkacak olan Watch Dogs 2’de, bir “hacktivist” olan Marcus Holloway rolündeyiz. Bu oyunda da bolca hackleme mevcut ama bu sefer hikaye, Chicago’nun kasvetli sokaklarından güneşli San Francisco’ya taşınmış.

İlk izlenimlere göre Watch Dogs 2, ilkine kıyasla her açıdan daha büyük ve daha iyi. Hacklemek, keşfetmek ve düşmanları şaşırtmak için yeni yollar eklendiği gibi, para üzerinde daha odaklanmakta oyun. Bir önceki kahramınız Aiden kadar uyanık olmayan Marcus, yeni ekipmanlar yapmak için değişik, ustaca yöntemler buluyor.

DrOyun.com

Görünüşe göre San Francisco’nun büyük bir kısmı hacklenmeye müsaitken, size yakındaki araçları, kameraları ve son moda cihazları kontrol etme şansı sunuyor. Önceki oyunun sıkıcı kavramalarının yanında Watch Dogs 2, renkli ortamları ve genç, ortalamanın üstünde karakterleriyle keyifli bir deneyim sunacağa benziyor.

Ubisoft’un açıklamasına göre San Francisco, ilk oyuna göre iki katı büyük bir haritaya sahip. Bu da demek oluyor ki, bir sürü güneşli kumsallarla, canlı sokaklarla ve muhteşem gökdelenlerle karşılaşacağız! “Sizi keşfetmeye yöneltecek bir dünya sunuyoruz, ve ödül olarak yeni insanlarla tanışıp co-op oynayabilecek, görevleri tamamlayarak DedSec üyeleri kazanabileceksiniz.” diyor oyunun yönetmeni Bélanger. Eğer Ubisoft, ilk oyunda biraz rahatsız edici duran, abartılı meme tarzı espiri anlayışını da biraz törpülemişse tadından yenmeyecek bir oyun bizi bekliyor.

DrOyun.com

Birçok yeni ve güzel özellikleriyle Watch Dogs 2, ilkinin benzeri bir oynayış modeline sahip. Serinin ilk oyununda sınırlı objelerle belli hackleme yeteneğine sahiptik. Şimdi ise, bu teknoloji çılgınlığının sonu yok gibi duruyor. Yakındaki herhangi bir arayı, kamerayı ya da cihazı hackleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Böylece, düşmanları dikkatini dağıtıp saf dışı bırakabilir veya sonu gelmeyen kargaşalar çıkararak San Francisco vatandaşlarının canını sıkabilirsiniz :)

Elden geçirilen yakın dövüş, Watch Dogs 2’de oyuncunun hızına ve silah seçimine bağlı olacak şekilde önem kazanıyor. Ana silah olarak ipe bağlı bir bilardo topu kullanmak saçma gelse de, dövüşlerde bir o kadar vahşice olabiliyor. Araç seçenekleri de arttırılmış; Ferrariler, arazi motorsikletleri, kumsal arabaları ve hatta helikopterler. “Watch Dogs 2’de herşeyi kontrol etmeye çalışsak büyük ihtimalle ölürdük” diye gülerek açıklayan Ubisoft'tan Guay, “En başından itibaren kontrolü oyuncuya vermeyi istedik. Bu bizim ‘İşte dünya. Bu sizin planınız, sizin oyununuz. Dilediğinizi yapın.’ deme şeklimiz.” dedi.

Watch Dogs 2, 15 Kasım 2017'de Playstation 4, Xbox One ve PC için raflarda yerini alacak. 139 TL'ye oyunun önsiparişini buradan verebilirsiniz.
Wactch Dogs 2 en ucuz fiyat garantisi ile DrOyun'da. Hemen Watch Dogs 2 Satın Al.