Sonteklif Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Yöntemi

Sonteklif Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Yöntemi
Sonteklif sitesi üzerinden site bakiyesi alarak taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Merhaba DrOyun Kullanıcıları;

Uzun süredir kredi kartı ile taksitli ödeme yolları üzerinde çalışıyoruz fakat otomatik-sanal pos ödemesini yürürlüğe sokmamız biraz uzun süreceğe benziyor. Biz de bu sırada müşterilerimizi başka yere göndermemek için kendilerine alternatif yollar ürettik. Kredi kartınız ile SonTeklif üzerinden taksitle site bakiyesi alabilir ve bunu bize bildirerek ödemenizi aktarabilirsiniz. Sonteklif Güvenilir bir online-satış platformudur aynı zamanda PAYTR olarakta hizmet vermektedir. Ayrıca belirtmek istiyorum, Gpay kredi kartı komisyonsuz tek çekim şekilde hala hizmet vermektedir , ödeme bildirimi yapmadan otomatik olarak işlem yapabilirsiniz. Sonteklif sadece taksitle almak isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir ödeme methodudur ve komisyon içerir
 

Sonteklif ile nasıl ödeme yapılır?


Bir Uzun anlatım - Bir Kısa Anlatım şeklinde anlatacağız. Kredi kartı ödemelerine aşina olan arkadaşlar kısa anlatıma göz atabilir, fakat acaba yanlış yaparmıyım düşüncesinde ki arkadaşları uzun anlatıma davet ediyoruz.

1- Kısa Anlatım

-Sonteklife giriş yapın
-Droyun aratın, istediğiniz adet bakiye satın alın.
-Ödemeyi yapın ve bakiyeyi teslim aldığınızı onaylayın
-Droyun'a giriş yapın, ödeme bildirimi yapın
-Bakiyeniz yüklendi


2- UZUN Anlatım


Adım 1-
Buradan Sonteklif internet sitesine giriş yapın ve eğer hesabınız yok ise buradan yeni bir hesap oluşturun.

Adım 2-
Üye girişi yaptıktan sonra arama kısmına "droyun" yazın ya da buraya tıklayın karşınıza çıkan 1 TL Droyun.com site bakiyesine tıklayın ve mağaza alanımıza gidin.

Adım 3-

DrOyun.com


Bu alana geldiyseniz her şey yolunda demektir, bu ekranda 1 TL DrOyun Bakiyesi alıyor olmaktasınız. Taksitli olduğu için ve sonteklif bizden komisyon kestiği için 1 TL ücreti 1,05 TL
Yani 100 TL yatırmak için adet kısmına 100 girmelisiniz. Eğer 387 lira yatırmak istiyorsanız 387 girmelisiniz. Lütfen şu kadar yatırmak istiyorum adet kısmına kaç TL girmeliyim diye sormayınız :)

Adım 4-

Bir üst resimde gördüğünüz " HEMEN AL " tuşuna basınız ve bir sonra ki ekranda toplam tutarı tekrar kontrol edip, mavi " ÖDEME YAP " butonuna basarak ilerleyiniz

Adım 5-

Bu işlemden sonra karşınıza daha önce ya da sonra "Adres Ekle" Alanı çıkacaktır, unutmayın ki bu sitede genelde fiziksel ürünler satılmaktadır. Yani sipariş verdiğinizde aldığınız ürün evinize gelmektedir. Fakat bizim yapacağımız işlem için gerekli değildir siz yine de bilgileri özellikle TELEFON numarasını doğru giriniz.

Adım 6-

DrOyun.comSıra geldi ödeme ekranına. Bu sayfada kredi kartımızı ve taksit seçeneklerimizi seçiyoruz, kredi kartı türünüzü seçtiğinizde otomatik olarak taksit seçenekleri belirecektir. Size en uygun olanı ya da İninal, Mobil gibi ödeme yöntemlerini seçin. Ardından Sonteklifin istediği kredi kartı bilgilerinizi girin ve Ödeme yap butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra sizi bankanızın 3D Güvenlik sayfasına yönlendirecektir. Şifrenizi girip işlemi bitirdiğinizde 

Bilgi: Bu ödemeniz kart / hesap ekstrenizde Paytr Ödeme Hizmetleri veya www.sonteklif.com olarak görünecektir. 
Ödemeniz kontrol edilerek siparişiniz işleme alınacaktır.
Size e-posta ile bilgi vereceğiz.
 
Yazısını göreceksiniz. Ödemeniz burada ilk ödeme ya da yüklü ise Sonteklif sizi telefonla arayarak onay isteyebilir. Ben 3D Security onayını yaptım neden telefonla arıyorlar ki sorularının cevabı ise, ailesinden izinsiz kredi kartı ve telefon erişimi yapabilen kullanıcıların önüne geçmek içindir.

Adım 7-


DrOyun.com


Ödemenin ardından bana özel kısmına geldiğinizde aldığınız ürünün kargo beklediğini görürsünüz biz burada işlemin bilgisini alırız ortalama 3-4 dakika içerisinde işleme koyarız. İşleme hazır olduğunda. Kargo bekleniyor yazısı - Onayınızı Bekleniyor'a döner ve ardından " ÜRÜNÜ ONAYLIYORUM" a tıklamalısınız.
ÜRÜNÜ ONAYLIYORUM'A TIKLAMADAN hiç bir şekilde bakiyeniz hesabınıza geçmez. MUTLAKA tıklamalısınız. Unutmayın ki bu işlem havale ile bakiye yükler gibidir, önce parayı yatırırsınız sonra bildirim yapar ödemenizi aktarırsınız. Paranızın bize yattığını görüp onaylamadan bakiyenizi siteye aktaramazsınız.

Son Adım-
Bakiye Yükle butonuna tıklayın, ardından sonteklife tıklayın ve ödemenizin bilgilerini ve tutarını bize bildirin. 
Buraya tıklayarakta aynı işlemi yapabilirsiniz.
Unutmayın Ödeme bildirimi yaparken Siteye geçmesini istediğiniz bakiyeyi yatırınız, ödediğiniz tutarı değil.
109 TL için ödeme yaptıysanız, 109 TL Giriniz. Ödemeniz bize bildirildi eğer ÜRÜNÜ Sonteklif üzerinden onayladıysanız bakiyeniz hesabınıza aktarılacaktır.