Red Dead Redemption 2 En İyi Fiyat Garantisi ile DrOyun'a Geliyor

Red Dead Redemption 2 En İyi Fiyat Garantisi ile DrOyun'a Geliyor
Rockstar games'in yeni oyunu, red dead redemption 2 satın al fiyatları ile Türkiyenin en ucuz satış platformu DrOyun'da

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

            Red Dead Redemption 2 oyunu için resmi sitesinden yapılan duyuru ile oyunun online olarak oynanabileceği, PC, PS4 ve Xbox One gibi platformlarda bizlerle birlikte olabileceği hakkında bilgiler yayınlanmıştır. Ayrıca oyun Rockstar’dan yapılan açıklamada, oyunun büyük ve geniş atmosferik dünyasında yeni bir çevrim içi multiplayer deneyimi sunacağı belirtilmektedir. Fakat oyun ilk etapta PS4 ve Xbox One platformları için çıkacak ardından ilerleyen zamanlarda PC platformu içinde çıkacaktır. Bu konuda Rockstar Games’in hiç sevilmeyen bir özelliği ile tekrar karşı karşıya kalıyoruz. Dedikodulara göre Red Dead Redemption 2 oyununun çıkış tarihi 2017 Ekim ayı olarak anlaşılmaktadır. Oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı.

 Red Dead Redemption Oyun Konusu

            Oyunun ana konusunda Amerika’da geçmektedir. Vahşi bir savaşı konu alan oyunda hayatta kalabilmek için kıyasıya mücadele bizi bekliyor olacaktır. Hikâyenin tam olarak nereden ne şekilde başlayacağı bilinmemektedir. Ancak ilk olarak Read Dead Redemption oyunundaki olayları göz önüne aldığımızda, yeni oyunun hikâyesinin önceden anlatılma süreci muhtemel gözükmektedir. Fakat şuana kadar oyuna ilişkin olarak tek paylaşılan bir görseldir. Bu görselde 7 kişilik bir grubun gün batımına doğru yürüdüğü görülmektedir.

            Diğer bir yandan, Red Dead Redemption 2 oyununda mevcut olan zaman geçişleri Red Dead Redemption 2 oyununda çok büyük bir ihtimalle ikiye bölünecektir. Bu teori mantıklı olarak gözüküyor çünkü çok fazla sayıda karakter ve bu karakterlerin ayrı ayrı hikâyeleri vardır. Dedikodulara göre oyunu oynayanlar, oyunda iki zaman çizgisi arasında geçiş yapabilecektir. Bir zaman çizgisinde Red Dead Redemption 2’nin öncüsüne yönelik olan prequel olabileceği ve John Marston, Billy Williamson, Dutchman arasındaki ilişkileri ayrıntılı olarak ele alabileceği iddia edilmektedir. Diğer zaman örgüsü hakkında ise daha hiçbir iddia ortaya atılmamıştır.

            Artık Rockstar Games’in bu konuda ne yapıp ne yapmayacağı ayrıntıları ile birlikte artık biz oyun severlere acilen sunması gerekir. Bakalım Red Dead Redemption 2 oyunu ileri ki zamanlarda nasıl bir kullanıcı kitleye kavuşacak merak içerisinde sabırsızlıkla bekliyoruz.