Hakkımızda

Hakkımızda

DrOyun Online Oyunlarla ilgili her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz, en uygun fiyat sloganını felsefe edinmiş bir dijital satış platformudur.

Misyon ve Vizyonumuz;

Türkiyedeki bir kaç oyun sever tarafından bir araya gelerek kurulan firmamız, bir süre sonra oyun fiyatlarının çok yüksek ve ulaşımının bir hayli zor olduğunu gördü, bu alanda kullanışlı bir site olmadığını düşünerek sizler için çalışmalara başladı. Bu düşünce ile birlikte oyuncuların en uygun fiyatlarla güvenilir bir ortamda alışverişlerini gerçekleştirebildikleri bir alan oluşturmaya başladık. Çünkü oyun fiyatları yabancı ülkelere göre hastalıklı bir durumdaydı ve bir doktora ihtiyaç vardı :)

Hikayemizin bu noktasında ucuzluğu ve güvenilirliği ile rakiplerimiz arasından hızla sıyrılan DrOyun, aynı zamanda E-Spor ve Oyun dünyasına yurt içi ve yurt dışından yaptığımız katkılarla emin adımlarla ilerlememizi sürdürdük.

DrOyun dikkat çekici yeni haliyle hem bir satış platformu hem de bir haber/oyun portalı haline geldi, Oyun Profesörü olan tecrübeli arkadaşlarımız sizler için sürekli yeni oyunlar, yeni oyun haberleri, yeni oyunların tedarikleri üzerine canla başla çalışmaktalar. Belki de siz bir oyunun daha çıkış haberini yeni alırken emin olun biz çoktan o oyunu stoklarımıza eklemişizdir.

Sabah 10:00 ile akşam 00:00 arasında kesintisiz hizmet veren profesyonel canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da online olamadığımız durumlarda bizlere iletişim mesajı bırakabilirsiniz. DrOyun olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyor olacağız.

Çalışma prensibimizde sitemiz üzerinden aldığınız her ürünün sizlere güvenli bir şekilde ulaştığından emin olur ve sizi güler yüzlü şekilde gönderene kadar sohbetimize devam ederiz. Çünkü oyun dünyasını sadece maddi bir araç olarak görmüyor, bir çok rakibimizden farklı olarak vaktimizi bilgisayar başında oyun oynayarak geçiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Çünkü bizler de sizin gibi;

CS:GO da Kötü Skin Çıkınca Üzülen.
League of Legends’da Feedleyenleri Sevmeyen.
World Of Warcraft’ta Raid Gününü Bekleyen.
Hearthstone’da Legendary Çıkacak mı diye Sarı Rengi Arayan.
PES’te Real Madrid & Barcelona Almayan.
Half Life’ta Atom Kurmayan Oyuncularız.

Yenilenen sitemiz ve hala geliştirdiğimiz ödeme yöntemleri ile sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına gücümüzü arttırmaya devam ediyoruz. Banka havaleleri, Yurt içi/Yurt dışı Kredi Kartı ödeme yöntemleri, Mobil Ödeme, Paypal ve daha sayısız ödeme yöntemleri ile sizleri bekliyoruz.

Takipte Kalın!