DrOyun'dan Çok Beklenen Ön Sipariş Kampanyası Koşulları

DrOyun'dan Çok Beklenen Ön Sipariş Kampanyası Koşulları
DrOyun'dan Çok Beklenen Ön Sipariş Kampanyası Koşulları
Etkinlik 16.01.2017 tarihinde sona ermiştir.

Sevgili Oyunseverler;


Bildiğiniz üzere Steam Kış İndirimlerinde istediğimiz indirimleri yapamamış ve bir çok takipçimizden olumsuz yorumlar almıştık. Ocağın ikinci haftasında düzenlediğimiz bu kısa etkinlikle tekrardan daha dinamik bir şekilde sizlerleyiz. Umarım bir nebze olsa yüzünüzü güldürebilmişizdir.

For Honor, Prey, MassEffect Andromeda 2017'nin yeni oyunları yavaş yavaş çıkmaya başlıyor, biz de bu oyunları hem duyurmak hem de hali hazırda çıkmış oyunları indirimle tekrardan sizlere sunmaya karar verdik. Bu sayfada satılan ürünlerin hepsi sipariş usulü geldiği için 16.01.2017 tarihinde teslim edilecektir, kodunuzun hemen gelmesini istiyorsanız arama kısmından oyunun normal fiyatı ile alabilirsiniz. 

İndirimler 16.01.2017 Tarihine kadar devam edecektir, teslimatlarda aynı tarihte yapılacaktır, kodlar geldiğinde indirim sona erecektir.

Buradan Ön Sipariş Oyunları İndirim Listesine Gidebilirsiniz...

Kampanyaya katılım ve Şartlar

- Satılan ÖnSipariş indirimli ürünlerinin tedariği hemen teslim değildir, ürünler ilk alımdan - son alım tarihine göre dağıtımı yapılacaktır ve dağıtım 16 Ocak tarihinde başlayacaktır.
- Gift şeklinde gönderilen oyunlar yalnızca TÜRKİYE'de oynanabilir durumdadır, yurtdışından alımlarda aktif edememe durumlarında firmamız sorumlu değildir.
- Her kullanıcı en fazla 10 adet Ön Sipariş Oyunlarından alabilir.
- Kampanyadan sadece bayi olmayan kullanıcılarımız faydalanabilir toplu alım veya indirim mümkün değildir.
- Steam Gift ürünlerinde sipariş verirken, verdiğiniz e-posta adresi doğru yazılmış olmalıdır, büyük küçük harf, işaretlemeler ve ya yanlış yazımdan firmamız sorumlu değildir, gönderilen steam hediyelerin kullanıcı tarafından red edilmesi durumunda problemin giderilmesi 2 iş günü kadar sürebilir.
DrOyun her süreçte fiyat değiştirme / stok kapatma hakkını saklı tutar; Unutmayın ki DrOyun fiyatlarını alış fiyatına göre belirler ve kendimizi tanıtma reklam amacı ile satış yapar, eğer alış yaptığımız firmalar fiyat yükseltirse bizimde yükseltmemiz zorunludur. Zararına satış yapılamaz.
- Siparişi halihazırda veren ve ya sipariş vermek için hesabına bakiye yükleyenler fiyat değişse bile ucuz olan fiyatta tabii tutulacaktır.
- İnternet üzerinde, forumlarda, sitenin eski bannerları ve haberlerinde değişen fiyatlar eski fiyatlar olabilir, ödeme yapmadan önce güncel site fiyatına bakmak zorunludur.