Beklenen DrOyun Yılbaşı ve Kış İndirimleri Başladı! Stoklarla sınırlı kampanya.

Beklenen DrOyun Yılbaşı ve Kış İndirimleri Başladı! Stoklarla sınırlı kampanya.
Beklenen DrOyun Yılbaşı ve Kış İndirimleri Başladı! Stoklarla sınırlı kampanya.


DrOyun indirimleri tam hızıyla devam etmekte, Yılbaşına az bir süre kala şimdiden indirimleri başlattık, Aşağıda en çok sorulan soruları ve kampanya şartnamemizi okuyabilirsiniz;
 

Kampanyaya katılım ve Şartlar

- Satılan Yılbaşı indirimli ürünlerinin tedariği hemen teslimdir, fakat aşırı yoğunluk olduğu kampanya dönemlerinde 6 saat'e kadar sürebilir bu süreçte canlı destek ekibimiz gerekli bilgileri size aktaracaktır. 
- Gift şeklinde gönderilen oyunlar yalnızca TÜRKİYE'de oynanabilir durumdadır, yurtdışından alımlarda aktif edememe durumlarında firmamız sorumlu değildir.
- Her kullanıcı en fazla aynı 3 adet Black Friday oyunlarından satın alabilir. (Farklı farklı oyunlardan alabilirsiniz, aynı oyundan en fazla 3 adet alabilirsiniz) fazla yatırılan bakiyelerin iadesi yapılmaz arzu edilirse başka oyun ya da üründe kullanılabilir.
- Kampanyadan sadece bayi olmayan kullanıcılarımız faydalanabilir toplu alım veya indirim mümkün değildir.
- Steam Gift ürünlerinde sipariş verirken, verdiğiniz e-posta adresi doğru yazılmış olmalıdır, büyük küçük harf, işaretlemeler ve ya yanlış yazımdan firmamız sorumlu değildir, gönderilen steam hediyelerin kullanıcı tarafından red edilmesi durumunda problemin giderilmesi 2 iş günü kadar sürebilir.
DrOyun her süreçte fiyat değiştirme / stok kapatma hakkını saklı tutar; Unutmayın ki DrOyun fiyatlarını alış fiyatına göre belirler ve kendimizi tanıtma reklam amacı ile satış yapar, eğer alış yaptığımız firmalar fiyat yükseltirse bizimde yükseltmemiz zorunludur. Zararına satış yapılamaz.
- Siparişi halihazırda veren ve ya sipariş vermek için hesabına bakiye yükleyenler fiyat değişse bile ucuz olan fiyatta tabii tutulacaktır.
- İnternet üzerinde, forumlarda, sitenin eski bannerları ve haberlerinde değişen fiyatlar eski fiyatlar olabilir, ödeme yapmadan önce güncel site fiyatına bakmak zorunludur.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Almak İstediğim Oyun İndirimli Oyunlar Listesinde Yok, Ne Yapmalıyım?
Cevap: 
Steam'de ve Origin gibi platformlarda indirimde olan binlerce oyun var, fakat biz bu oyunların hepsini tek tek ekleyemeyebiliyoruz, hatta bazı kullanıcılar bir oyunun DLC'sini ya da oyunun daha gelişmiş bir paketini isteyebiliyor. Bu durumda almak istediğiniz oyunu indirimli alabilmek için hemen [email protected] 'a istediğiniz oyunu tam anlatımlı şekilde mail atmanız yeterli olacaktır. En geç 1 gün sonra sisteme indirimiyle beraber eklendiğini görebileceksiniz.

Yeni Kullanıcılar İçin: Siteniz Güvenilir midir?
Cevap: 
Evet sitemiz güvenilirdir :) Ve güvenlik  SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. Ayrıca donanım haber'de açılan ücretli başlığımızdan binlerce müşterimizin yorumlarını okuyabilir bilgi edinebilirsiniz.

İndirimler Ne Kadar Sürecek?
Cevap:
 İndirimler yılbaşına kadar süreceğini tahmin ediyoruz, yani kesin bir tarih yok. Stoklar erken biterse kampanya daha erken bitebilir.